Zmiana organizacji ruchu przed punktem wymazowym

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 26.01.2022 12:39,
Zmiana organizacji ruchu przed punktem wymazowym

Kolejki oczekujących na wymaz w mobilnym punkcie poboru na parkingu w rejonie skrzyżowania ulic Władysława Broniewskiego i PCK w Bielsku-Białej powodują w tej części miasta spore utrudnienia i zatory. Dlatego Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej wprowadza tymczasową organizację ruchu w tym rejonie.

W związku z kolejną falą koronawirusa, a co za tym idzie tworzącymi się zatorami w rejonie skrzyżowania ul. PCK i ul. Władysława Broniewskiego - spowodowanymi kolejkami do mobilnego punktu pobrań wymazów - w najbliższych dniach obowiązywać będzie tymczasowa organizacja ruchu.

Uznając priorytet niezakłóconego kontynuowania ważnych dla nas wszystkich badań, MZD wprowadza na ulicy Juliana Tuwima od wlotu z ul. Żywieckiej i dalej na ul. Władysława Broniewskiego do ronda na ul. PCK ruch jednokierunkowy. Dojazd do punktu pobrań wymazów oraz okolicznej zabudowy odbywał się będzie wyłącznie ul. Juliana Tuwima od strony ul. Żywieckiej. Wjazd na parking do badań będzie możliwy wlotem południowym, to jest od strony placu targowego. Wyjazd z parkingu będzie umożliwiony dwoma wyjazdami.

Powyższe zmiany będą obowiązywać do odwołania. Prosimy o przestrzeganie nowej organizacji ruchu, zgodnie z tymczasowym oznakowaniem oraz tablicami informacyjnymi.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy