Chciał pić za darmo? 20-latek zatrzymany

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 24.01.2022 12:57,
Bielscy policjanci zatrzymali 20-latka ujętego przez ochronę jednego z supermarketów, który w ciągu dwóch dni skradł markowy alkohol wartości ponad 1700 złotych.
Chciał pić za darmo? 20-latek zatrzymany

W piątek późnym wieczorem dyżurny Komisariatu II Policji w Bielsku-Białej został powiadomiony przez ochronę supermarketu przy bielskiej ulicy Partyzantów o ujęciu sprawcy kradzieży. Personel schwytał nieuczciwego klienta, który dzień wcześniej w ciągu dwóch wizyt w sklepie skradł markowy alkohol o wartości ponad 1700 złotych. Kiedy pracownicy monitoringu rozpoznali mężczyznę, ujęli go i wezwali patrol Policji.

Mundurowi zatrzymali 20-letniego bielszczanina i zabezpieczyli nagrania dowodzące kradzieży, a kierownik złożył oficjalne zawiadomienie o kradzieży. 20-latek po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzuty, grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Będzie także musiał zapłacić za skradziony alkohol. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy