16-letni wandal zatrzymany

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 15.06.2022 13:49,
Dzięki obywatelskiej postawie świadka mundurowi z drogówki zatrzymali 16-letniego wandala, który kamieniem rozbił dwie szyby wiaty przystanku autobusowego.
16-letni wandal zatrzymany

W niedzielne popołudnie na jednym z przystanków autobusowych przy ulicy Legionów w Czechowicach-Dziedzicach pojawił się wandal, który obrzucił szklaną wiatę kamieniami, rozbijając dwie szyby. Świadkiem pewna kobieta, która natychmiast zawiadomiła o zdarzeniu Policję.

Interwencja była pilna, a najbliżej byli mundurowi z bielskiej drogówki. Po chwili na miejscu zjawili się policjanci, którzy schwytali wandala. Okazał się nim być 16-letni mieszkaniec powiatu bielskiego. Nastolatek był nietrzeźwy, po sprawdzeniu go alkomatem okazało się, że miał w organizmie ponad pół promila alkoholu.

Nieletni sprawca czynu karalnego trafił do policyjnej izby dziecka. Wartość uszkodzonego przez niego mienia została oszacowana na tysiąc złotych. O jego dalszym losie zdecyduje wkrótce sąd rodzinny.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy