30-latka jechała środkiem ulicy. Bielszczankę z 2 promilami zatrzymał inny kierowca

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 03.10.2019 09:10, ap
To mogło się skończyć tragedią! Kompletnie pijana 30-letnia mieszkanka Bielska-Białej jechała całą szerokością jezdni. Gdy wjechała do rowu, inny kierowca natychmiast zabrał jej kluczyki. Okazało się, że kobieta ma ponad 2 promile.
30-latka jechała środkiem ulicy. Bielszczankę z 2 promilami zatrzymał inny kierowca

Z takiej postawy powinniśmy brać przykład!

W poniedziałek tuż przed godz. 18:00 na jednej z głównych dróg w Jaworzu doszło do obywatelskiego zatrzymania.

- Na ulicy Cieszyńskiej w Wapienicy zgłaszający zauważył, osobowe renault, które jechało od jednej krawędzi do drugiej, zjeżdżało na przeciwległy pas ruchu. Sposób prowadzenia pojazdu wskazywał, że kierująca może być nietrzeźwa - relacjonuje asp. szt. Roman Szybiak z KMP w Bielsku-Białej.Kiedy kobieta na ul. Bielskiej w Jaworzu skręcając na parking, wjechała jednym kołem do rowu, mężczyzna natychmiast dobiegł do kierującej i wyjął jej kluczyki ze stacyjki. Od siedzącej za kierownicą 30-latki wyczuwalna była silna woń alkoholu, a jej zachowanie wskazywało, że może być pijana.

Mężczyzna powiadomił stróżów prawa. - Kiedy na miejsce przyjechali mundurowi, poddali bielszczankę badaniu na alkomacie. Okazało się, że kobieta miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu - dodaje policjant.

Funkcjonariusze zatrzymali jej prawo jazdy. Za przestępstwo drogowe, którego się dopuściła, grozi jej kara do dwóch lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów. O dalszym losie 30-latki zdecyduje wkrótce sąd.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy