Bielskie pogotowie dostanie pięć nowych karetek

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 24.03.2021 12:58,
To największe zakupy w Bielskim Pogotowiu Ratunkowym w ostatnim czasie.
Bielskie pogotowie dostanie pięć nowych karetek
Pięć nowoczesnych, kompletnie wyposażonych ambulansów trafi w najbliższy poniedziałek do bielskiego pogotowia ratunkowego.

To największe zakupy w Bielskim Pogotowiu Ratunkowym w ostatnim czasie.

Warto podkreślić, że zostały zrobione w tak trudnym dla ratownictwa czasie jakim jest walka z pandemią COVID-19. Bielskie pogotowie pozyskało prawie 3 mln zł z unijnych środków Ministerstwa Zdrowia na projekt „Zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom powiatu i miasta Bielsko-Biała poprzez zakup ambulansów sanitarnych z wyposażeniem, a także zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom pracującym w Zespołach Ratownictwa Medycznego".

Nowe karetki są niezwykle ważne zwłaszcza w kontekście ostatnio często powtarzających się sytuacji, kiedy po prostu brakuje karetek.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy