Kobieta podejrzewana o oszustwo poszukiwana

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 17.08.2023 13:35,
Policjanci z II Komisariatu Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawcy oszustwa dokonanego w Bielsku-Białej przy ul. Doliny Miętusiej, która miała miejsce w dniu 25 maja 2023 roku.
Kobieta podejrzewana o oszustwo poszukiwana
Do zdarzenia doszło w dniu 25 maja 2023 roku w Bielsku-Białej. Nieznany sprawca przy wykorzystaniu sieci internetowej i komunikatora społecznego doprowadził pokrzywdzoną do niekorzystnego rozporządzenia swoim mieniem poprzez udostępnienie Blika a następnie wypłatę pieniędzy powodując straty w wysokości kilkuset złotych. Sprawczyni to kobieta w wieku około 30 lat

- Publikujemy wizerunek sprawczyni zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości - informuje bielska policja.

- Zapewniamy anonimowość! Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o osobisty bądź telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji II w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 857 02 10, 47 857 0283 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55 - czytamy w komunikacie bielskiej policji.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy