Ktoś okradł schronisko na Klimczoku

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 16.08.2021 12:03,
Złodziej ukradł pieniądze, skarbonkę oraz kilka paczek batonów
Ktoś okradł schronisko na Klimczoku
Do włamania doszło w nocy z soboty na niedzielę. Informacja o włamania do schroniska na Klimczoku zamieszczona została na stronie faceookowej schroniska:

Dziś w nocy doszło do włamania z kradzieżą ( z 14.08 na 15.08 w nocy około 2:00)
Sprawca wyważył drzwi i ukradł schroniskowe pieniądze, skarbonkę oraz…….kilka paczek batonów? No cóż, nie każdemu chce się zwyczajnie uczciwie pracować.
Gdyby ktoś z Was wiedział coś o osobie ze zdjecia(niestety na obecną chwile udostępnić możemy jedynie ubranie) prosimy o kontakt z nami lub Komisariatem Policji w Szczyrku.
Charakterystyczna cecha to żółta bluza z kapturem z grafiką pingwina.
Pozdrawiamy serdecznie Was wszystkich i choć jest to dla nas bardzo bolesne obiecujemy że nie damy po sobie tego poznać i jak zwykle z uśmiechem na twarzach przyjmiemy Was w schronisku i będziemy pracować dalej.
Do zobaczenia na szlaku!
Za wszelkie informacje bardzo dziękujemy

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy