Nie miał prawa jazdy, a jechał i spowodował kolizję

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 21.04.2020 12:49,
Nie miał prawa jazdy, a jechał i spowodował kolizję
Policjanci z żywieckiej drogówki zatrzymali 30-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna kierował fiatem seicento pomimo, że miał sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. To niestety nie wszystko, bowiem spowodował również kolizję drogową. Za złamanie sądowego zakazu grozi mu kara nawet 3 lat więzienia. Odpowie też za naruszenie przepisów ruchu drogowego.


W sobotę około 10.15 dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał informację, że w Żywcu na ul. Komonieckiego doszło do zdarzenia drogowego. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci z żywieckiej drogówki. Ustalili, że 30-latek kierując fiatem, nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył poprzedzającego go renaulta.

W czasie dalszych sprawdzeń policjanci ustalili, że kierowca fiata ma zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Żywcu. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet 3 lat więzienia. Odpowie też za naruszenie przepisów ruchu drogowego.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy