Nocna akcja poszukiwawcza ze szczęśliwym finałem

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 16.06.2020 12:24,
Mężczyzna wyszedł z domu i przez kilka godzin nie wracał. Sytuacja była bardzo poważna, bowiem 58-latek wymagał stałej opieki innych osób.
Nocna akcja poszukiwawcza ze szczęśliwym finałem
Jak informuje policja, dzisiaj około 1.30 w nocy, dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał informację o zaginięciu 58-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego.


Policjanci w rozmowie z bliskimi ustalili, że mężczyzna wyszedł z domu przez okno i nie wiedzieli, gdzie mógł się udać. Rodzina początkowo sama szukała mężczyzny w pobliżu miejsca zamieszkania. Gdy poszukiwania nie przyniosły rezultatu powiadomili policjantów. Sytuacja była bardzo poważna, bowiem 58-latek, wymagał stałej opieki innych osób. Mężczyzna nie miał też przy sobie telefonu, a teren w tym rejonie jest zalesiony i górzysty.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Po pewnym czasie zauważyli mężczyznę, który na widok świateł latarek wyszedł z lasu. Okazało się, że to zaginiony 58-latek. Mężczyzna został przekazany pod opiekę załodze karetki pogotowia.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy