Odpowiedzą za brutalne pobicie 37-latka

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 03.11.2022 15:01,
Policjanci z Komisariatu Policji w Szczyrku wytropili i zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Buczkowice podejrzanych o pobicie i ciężkie uszkodzenie ciała 37-latka.
Odpowiedzą za brutalne pobicie 37-latka

Jak informuje bielska policja, do zdarzenia doszło w sierpniu na boisku sportowym w Buczkowicach. 37-latek razem z innymi mężczyznami pił tam alkohol. W trakcie spotkania doszło między nimi do kłótni, podczas której dwóch mężczyzn zaatakowało 37-latka i dotkliwie pobiło.

Nieprzytomnego mężczyznę nad ranem zauważył przechodzień, który wezwał pogotowie. 37-latek trafił do szpitala. Powiadomieni o zdarzeniu policjanci z Komisariatu Policji w Szczyrku byli niemal pewni, że mają do czynienia z pobiciem.


Mężczyzna był w śpiączce i nie było wiadomo, jak się nazywa, dlatego ustalenie przebiegu zajścia i namierzenie sprawców było bardzo trudne. Niemniej jednak policjanci ustalili zarówno tożsamość pokrzywdzonego, jak i pierwszego ze sprawców. Był nim 27-letni mieszkaniec gminy Buczkowice, który został zatrzymany. Usłyszał zarzut pobicia z narażeniem na spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Nie przyznał się do popełnia czynu. Na wniosek śledczych sąd tymczasowo aresztował go na trzy miesiące.

Kilka dni później w ręce policjantów wpadł również drugi ze sprawców, którym był 32-letni mieszkaniec tej samej gminy. Mężczyzna podzielił los pierwszego zatrzymanego i trafił na trzy miesiące do aresztu. Podejrzanym grozi do 8 lat więzienia.

źródło: KMP Bielsko-Biała


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy