Oszuści wyłudzili od bielszczanki 56 tys. zł

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 26.11.2019 19:00, ap
To wydaje się nieprawdopodobne, a jednak. Oszuści podający się za funkcjonariuszy CBŚ nakłonili 76-latkę do wzięcia kredytów. Pieniądze przepadły, a babcia Alicja została z ratami wyższymi niż emerytura.
Oszuści wyłudzili od bielszczanki 56 tys. zł
- Do domu Babci Ali zadzwonił telefon stacjonarny i głos w słuchawce przedstawił się jako funkcjonariusz CBŚ. Wykorzystując jej wiek oraz uczciwą naturę, używając kłamstwa i manipulacji namówili ją do zaciągnięcia kredytów - relacjonuje rodzina pokrzywdzonej.Przerażona kobieta pojechała do banku. Zgodnie z zaleceniami "policjantów" zaciągnęła kredyt na kwotę 30 tys. zł. W drugim banku dostała 25 tys. zł. W sumie 56 tys. zł przepadło wraz z oszustami, a mieszkanka Bielska-Bialej została z ogromnymi długami.

- Emerytura to jej jedyne źródło utrzymania, a zobowiązania w stosunku do banków pochłaniają ja prawie w całości. Chcemy Was prosić o wsparcie i pomoc w tej sprawie, chodzi o zebranie konkretnej sumy, ale oczywiście zależy nam też na spokoju i zdrowiu psychicznym Babci - mówią członkowie rodziny.

Bliscy 76-latki zorganizowali zrzutkę.

Wspólnie możemy pomóc oszukanej kobiecie. Liczy się każda złotówka!

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy