Otwierać! Policja! 8 poszukiwanych zatrzymanych

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 31.05.2022 13:19,
Bielscy stróże prawa tylko w ciągu ostatniego weekendy zatrzymali 8 osób poszukiwanych przez sąd lub prokuraturę.
Otwierać! Policja! 8 poszukiwanych zatrzymanych

Od piątku do niedzieli policjanci z bielskiego garnizonu policji zatrzymali aż 8 osób poszukiwanych. W piątek wieczorem stróże prawa z czechowickiego komisariatu zostali wezwani do kradzieży sklepowej na ulice Legionów. 27-letni mieszkaniec powiatu bielskiego został przez ochronę przyłapany na kradzieży alkoholu.

Za wykroczenie został ukarany mandatem karnym. To nie był jednak koniec jego kłopotów, bo po sprawdzeniu go w policyjnej bazie danych okazało się, że jest poszukiwany przez sąd w celu doprowadzenia go do zakładu karnego, gdzie miał odbywać karę pozbawienia wolności.

W ten weekend na terenie miasta służbę pełnili także mundurowi z Samodzielnego Poddziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej. Podczas legitymowania osób, wobec których podejmowali czynności służbowe, wpadło aż 3 poszukiwanych. 27-letni rekordzista miał do odbycia karę pół roku pozbawienia wolności, został doprowadzony do zakładu karnego zgodnie z dyspozycją poszukującego go bielskiego sądu rejonowego.

Równie na pół roku za kraty trafił poszukiwany przez pszczyński sąd rejonowy 42-latek, który nie mając nigdzie stałego miejsca zamieszkania, ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Wytropili go i zatrzymali w piątek wieczorem dzielnicowi z bielskiej „jedynki". Mężczyzna trafił do zakładu karnego.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy