reklama

Hulajnogą do policyjnego aresztu

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 26.05.2022 09:45, foto: pixabay
Hulajnogą do policyjnego aresztu

We wtorek w nocy kryminalni z bielskiej komendy patrolowali centrum miasta. Ich uwagę zwrócił młody mężczyzna, który środkiem jednej z głównych ulic miasta jechał nieoświetloną hulajnogą. Postanowili go wylegitymować.

Podczas rozmowy ze stróżami prawa 21-latek zachowywał się nerwowo, był wyraźnie zaniepokojony policyjną dociekliwością. Okazało się, że miał przy sobie po kilka porcji marihuany, amfetaminy i tabletek ekstazy. Narkotyki zostały zabezpieczone, a mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grożą mu nawet 3 lata za kratami. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy