Szczęśliwy finał poszukiwań. Policjanci odnaleźli zaginionego 34-latka

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 19.05.2022 11:06,
Szczęśliwy finał poszukiwań. Policjanci odnaleźli zaginionego 34-latka

W środę (18.05) po południu dyżurny bielskiej komendy otrzymał informację o mężczyźnie, który może mieć zamiar targnięcia się na swoje życie. Nie była znana jego tożsamość, a zgłoszenie wpłynęło od obcej dla niego osoby, która znalazła się we właściwym miejscu i czasie. Przekazał także jego wizerunek zarejestrowany przez kamerę monitoringu. Liczyła się każda minuta, bo ze zgłoszenia wynikało, że jego życiu i zdrowiu może zagrażać prawdziwe niebezpieczeństwo.

Policjanci sprawdzali miejsca, w których mógłby znajdować się mężczyzna. Jego zdjęcia miał każdy policjant pełniący tego dnia służbę. Stróże prawa patrolowali rejon dworców autobusowych i kolejowych, przystanki i zajezdnie taksówek. Patrolowali okolice wejść na górskie szlaki i parki.

Mundurowi zdecydowali się opublikować jego wizerunek i za pomocą lokalnych mediów zwrócili się z apelem o pomoc mieszkańców w jego odnalezieniu. Już po około godzinie, dzięki informacjom przekazanym przez mieszkańca stróże prawa w rejonie bielskiej ulicy Widok odnaleźli zaginionego 34-latka. Mężczyzna odnalazł się cały i zdrowy.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy