Pijany 21-latek staranował żywopłot

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 26.04.2022 09:07,
Dzięki obywatelskiej postawie świadka mundurowi z drogówki zatrzymali 21-latka, który w stanie nietrzeźwości prowadząc osobowego mercedesa „skosił” żywopłot.
Pijany 21-latek staranował żywopłot

W niedzielę (24.04) wieczorem uwagę jednego z mieszkańców Osiedla Wojska Polskiego w Bielsku-Białej zwrócił nietypowy hałas. Kiedy sprawdził, co jest jego powodem, zauważył osobowego mercedesa, który chwilę wcześniej wypadł z drogi, staranował żywopłot i zatrzymał się na poręczy przechodu schodowego.

Świadek natychmiast zawiadomił Policję, a po chwili na miejscu byli już mundurowi z bielskiej drogówki. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że miał ponad 2 promile alkoholu.

Teraz 21-latkowi grozi kara nawet 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy