Pijany mężczyzna mógł umrzeć na przystanku...

Region, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 14.04.2020 18:47,
Ktoś, na szczęście, nie pozostał obojętny.
Pijany mężczyzna mógł umrzeć na przystanku...
Pomimo ładnej pogody w ciągu dnia, szczególnie wieczorem i w nocy, temperatura nadal spada w okolice zera. Dlatego w dalszym ciągu pamiętajmy o tych którzy narażeni są na wychłodzenie organizmu.


W piątek tuż przed 22.00 policjanci z Gilowic otrzymali zgłoszenie, że w Czernichowie na przystanku autobusowym leży mężczyzna. Po przyjechaniu na miejsce policjanci potwierdzili informację. Zastali tam 62-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Mężczyzna był nietrzeźwy oraz mocno wychłodzony. Policjanci udzielili mu pomocy oraz wezwali na miejsce karetkę pogotowia. Po jego przebadaniu, decyzją ratowników medycznych, 62-latek trafił do szpitala.

- Pomimo wyższych temperatur w ciągu dnia, wieczorem czy w nocy temperatura nadal spada w okolice zera. Apelujemy o to, aby w dalszym ciągu zwracać uwagę na osoby, które mogą znaleźć się w sytuacji zagrażającej ich życiu lub zdrowiu. Na wychłodzenie organizmu są szczególnie narażeni bezdomni, osoby starsze i czy nietrzeźwi przebywające na zewnątrz. Jeśli widzimy taką osobę, nie wahajmy się zadzwonić na numer alarmowy. Każde zgłoszenie jest natychmiast sprawdzane - apelują policjanci.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy