Policjanci pomogli rodzącej kobiecie dotrzeć do szpitala

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 07.04.2023 09:18,
Policjanci z Komisariatu Policji w Kobiernicach pomogli rodzącej kobiecie w szybszym dotarciu do szpitala. Policjanci pilotowali rodzinę aż do samego szpitala. Dzięki temu kobieta szybko trafiła pod opiekę lekarzy.
Policjanci pomogli rodzącej kobiecie dotrzeć do szpitala
W czwartek godziną 9.00 dyżurny Komisariatu Policji w Kobiernicach odebrał telefon z prośbą o pomoc w szybszym dotarciu do szpitala rodzącej kobiety. Dzwoniła babcia przyszłego dziecka. Opisana przez kobietę sytuacja była poważna, a akcja porodowa zaawansowana. Dyżurny komisariatu pilnie skierował na miejsce mł. asp. Łukasza Burego i sierż. Pawła Kołodzieja, którzy bez wahania podjęli się niecodziennego pilotażu.

Włączyli sygnały uprzywilejowania i pomogli rodzącej w szybkim i bezpiecznym dotarciu z domu w Kozach do szpitala w Pszczynie. Dzięki temu przyszła matka spieszącego się na świat maleństwa bezpiecznie trafiła pod opiekę lekarzy. Zarówno rodzicom, jak i maluszkowi życzymy dużo zdrowia oraz wielu wspaniałych, a przede wszystkim bezpiecznych podróży.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy