reklama

Policjanci z bielskiego CBŚP zlikwidowali domową wytwórnię narkotyków

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 27.05.2021 17:28,
Funkcjonariusze z Centralnego Biura Śledczego Policji z Bielska-Białej ustalili, że w powiecie suskim może mieć miejsce nielegalne wytwarzanie substancji
Policjanci z bielskiego CBŚP zlikwidowali domową wytwórnię narkotyków

Jak czytamy w komunikacie prasowym, 24 maja podczas przeszukania wytypowanej posesji w Suchej Beskidzkiej funkcjonariusze z CBŚP, z Laboratorium kryminalistycznego KWP w Krakowie i z miejscowej komendy powiatowej zabezpieczyli szereg substancji chemicznych, komponentów do wytwarzania substancji psychoaktywnych oraz już gotowe narkotyki tj. ponad 170g amfetaminy i około 1300g substancji psychotropowej w postaci MDMA/Ecstasy.

Podczas akcji zatrzymano 4 osoby w wieku od 19 do 31 lat. Są mieszkańcami Bielska-Białej, Suchej Beskidzkiej i gminy Maków Podhalański . Na chwilę obecną przedstawiono im zarzuty posiadania znacznych ilości substancji psychotropowej w postaci amfetaminy i MDMA/Ecstasy. - Niewykluczone są dalsze zarzuty po uzyskaniu wyników badań z laboratorium kryminalistyki w zakresie stwierdzenia linii wytwarzania substancji psychotropowych - informuje policja.

Wobec podejrzanych prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Śledztwo nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Suchej Beskidzkiej, która powierzyła dalsze prowadzenie czynności policjantom z KPP w Suchej Beskidzkiej.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy