Poszukiwany 39-latek zatrzymany przez bielską policję

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 27.01.2022 11:16,
Bielscy policjanci wytropili 39-latka ukrywającego się przed bielską prokuraturą.
Poszukiwany 39-latek zatrzymany przez bielską policję

Kryminalni z Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej wytropili 39-letniego mieszkańca Bielska-Białej, który ukrywał się przed organami ścigania. Prokurator zarządził jego poszukiwania i ustalenie miejsca pobytu, aby można było wykonać czynności procesowe, a śledczy z bielskiej „trójki” rozpoczęli jego poszukiwania. Mężczyzna wpadł wczoraj wieczorem na bielskiej ulicy Cechowej.

Po sprawdzeniu go w policyjnej bazie danych szybko okazało się, że ukrywał się nie tylko przed prokuratorem, ale także przed sądem, nie powrócił bowiem z przepustki udzielonej w zakładzie karnym. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, skąd po wykonaniu z nim czynności zleconych przez prokuratora został odwieziony do zakładu karnego.

To nie jedyna osoba poszukiwana, która została zatrzymana ubiegłej doby przez stróżów prawa. Kryminalni w bielskiej komendy zajmujący się poszukiwaniami osób wytropili 46-letniego bielszczanina, za którym wystawiono list gończy. Mężczyzna najbliższe dwa lata spędzi w zakładzie karnym, odsiadując wyrok za wcześniejsze występki.

W sumie w ciągu ostatniej doby bielscy stróże prawa zatrzymali aż 5-ciu poszukiwanych przez sąd lub prokuraturę. Zatrzymanie to z reguły wynik żmudnej pracy śledczych. W poszukiwania angażują się również dzielnicowi i policjanci z zespołów patrolowych. Policjanci tropią aż do skutku. I ten skutek zwykle jest dla nich nagły, zaskakujący i zawsze nieprzyjemny. Lepiej zgłosić się samemu. I to lepiej dla samych poszukiwanych.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy