Poszukiwany zaginiony Michał

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 26.09.2020 19:30, PG
Zaginiony opuścił miejsce swojego pobytu w dniu 24 września 2020 r. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Poszukiwany zaginiony Michał

Policjanci z Bielska-Białej poszukują zaginionego Michała Bylinko – 25-letniego mieszkańca tego miasta. Zaginiony opuścił miejsce swojego pobytu w dniu 24 września 2020 r. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszelkie informacje o miejscu pobytu zaginionego prosimy kierować do Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej, przy ul. Składowej 2, tel. 47 85 701 00.

Zaginiony Michał Bylinko to 25-letni mieszkaniec Bielska-Białej. W dniu 24 września 2020 roku około godziny 12.00 opuścił miejsce swojego pobytu. Według ustaleń policjantów miał pojechać do Bystrej (pow. bielski), aby spotkać się z członkiem najbliższej rodziny, nie zjawił się jednak na spotkaniu. Od tamtej pory nie powrócił do miejsca swojego pobytu, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego – Zaginiony jest wzrostu 190 cm, szczupłej budowy ciała, włosy jasne brązowe, krótkie, posiada lekki zarost na brodzie i wąsach, oczy niebieskie, uzębienie pełne. Ubrany był w czarną kurtkę wiatrówkę, niebieskie spodnie dresowe, sportowe buty ciemno-zielone.

Wszelkie informacje o miejscu pobytu zaginionego prosimy kierować dodo Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej, przy ul. Składowej 2, tel. 47 85 701 00 lub 47 85 712 55.

źródło: KMP Bielsko - Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy