Potrącenie pieszej na krajowej Jedynce

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 04.05.2021 14:17,
Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności potrącenia pieszej, do jakiego doszło dzisiaj po godzinie 11 w Czechowicach-Dziedzicach na drodze krajowej nr 1
Potrącenie pieszej na krajowej Jedynce

Do zdarzenia doszło dzisiaj około 11.08 w Czechowicach-Dziedzicach na drodze krajowej nr 1. Według wstępnych ustaleń policjantów kierujący pojazdem ciężarowym marki MAN 47-letni mieszkaniec powiatu suskiego wykonywał skręt w lewo w drogę poprzeczną.

Na oznakowanym przejściu dla pieszych znajdującym się na drodze krajowej nr 1 potrącił przechodzącą przez jezdnię 71-letnią mieszkankę powiatu bielskiego, która miała zielone światło do przejścia. Kobieta doznała obrażeń ciała, została zabrana do szpitala, gdzie pozostała na leczeniu.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Mundurowi zatrzymali kierowcy ciężarówki prawo jazdy. Droga przez około 2 godziny była zablokowana.

źródło: bielska policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy