Pożar w Lipowej. Palił się drewniany dom

Region, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 23.12.2019 10:30, ap, foto: OSP Ostre, OSP Lipowa
W niedzielę (22 grudnia) ok. godz. 15:00 strażacy zostali rozdysponowani do pożaru drewnianego domu przy ul. Nadkościół w gminie Lipowa.
Pożar w Lipowej. Palił się drewniany dom
Paliło się poddasze budynku oraz pomieszczenie, w którym znajdował się piec.- Na miejscu zastano nierozwinięty pożar w okolicy komina. Nasze działania polegały na ugaszeniu ognia, aby zminimalizować straty, gasiliśmy przy użyciu linii szybkiego natarcia, rozbiórce kominka wewnątrz budynku, z uwagi na fakt, że budynek jest drewniany, wcięliśmy spalone belki, aby wszystko dokładnie przelać za pomocą hydronetek plecakowych - relacjonują strażacy OSP Ostre.

W akcji gaśniczej uczestniczyło: 2 zastępy OSP Lipowa, OSP Ostre, 2 zastępy OSP Słotwina. OSP Leśna, OSP Sienna, JRG Żywiec oraz policja.

Na szczęście w wyniku pożaru nikt nie ucierpiał. Działania strażaków trwały godzinę.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy