Poszukiwania 24-letniego Huberta zostały zawieszone

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 21.12.2019 12:05, ap, foto: OSP M.B, OSP M, Ż
Akcja poszukiwawcza Huberta Marciniaka w rejonie Jeziora Międzybrodzkiego została wstrzymana. Służby przeczesywały teren przez tydzień. Niestety po 24-latku nie ma śladu.
Poszukiwania 24-letniego Huberta zostały zawieszone
Jeszcze wczoraj (21.12) strażaków i policjantów w poszukiwaniach zaginionego mieszkańca Pisarzowic wspierały siły Wojsk Obrony Terytorialnej. >>> Hubert wciąż poszukiwany. Do akcji wkroczyło wojsko <<<.


Niestety poszukiwania prowadzone na jeziorze, z powietrza ( >>>Trwają poszukiwania Huberta. Działania służb wspiera dron <<<) i przy pomocy wojska nie przyniosły żadnego efektu. Po znalezieniu w minioną sobotę samochodu 24-latka ślad po nim zaginął.

Akcja poszukiwawcza na tak szeroką skalę została zawieszona. Prawdopodobnie zostanie ona wkrótce wznowiona, ale w innej, bardziej okrojonej formie. Wiele zależy także od wyników śledztwa w tej sprawie.

Przypomnijmy: Hubert Marciniak wyszedł z domu 10 grudnia 2019 roku około 18.00 i dotąd nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.

Rysopis zaginionego: wzrost około 175 cm, średniej budowy ciała, włosy czarne, nosi okulary. W chwili zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę z pomarańczowymi lamówkami.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy