Rozbój w sklepie. Ekspedientka ruszyła w pościg, policjanci zatrzymali napastników

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 30.07.2019 18:32,
Rozbój w sklepie. Ekspedientka ruszyła w pościg, policjanci zatrzymali napastników
Policjanci z komisariatu II w Bielsku-Białej zatrzymali dwie osoby, które są podejrzane o dokonanie kradzieży rozbójniczej. Sprawcy to kobieta w wieku 22 lat i mężczyzna w wieku 18 lat. Skradli w jednym z bielskich sklepów artykuły spożywcze, a w czasie ucieczki zaatakowali pracownicę tej placówki. Kobieta usiłowała zatrzymać rabusiów i odzyskać skradzione mienie.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 18:00 w sklepie przy ul. Jutrzenki w Bielsku-Białej. Rabusie skradli artykuły spożywcze. Zauważyła to pracownica sklepu, która ruszyła w pościg za nimi. Pomiędzy napastnikami, a ekspedientką doszło do szamotaniny, podczas której kobieta została pchnięta i uderzona w twarz. Po wszystkim sprawcy uciekli.

Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci przybyli na miejsce. Po przeglądnięciu zapisu monitoringu mundurowi ustalili rysopisy sprawców i udali się w ich poszukiwania. Sprawcy nie zdołali daleko uciec. Zostali zatrzymani chwilę później w pobliżu ulicy Łagodnej. Okazało się, że sprawcami zdarzenia są 22-letnia kobieta i jej młodszy o 4 lata kolega. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Za przestępstwo to mogą trafić do więzienia na najbliższe 10 lat.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy