Sprawca dewastacji pomnika poszukiwany przez policję

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 09.11.2020 09:54,
.
Sprawca dewastacji pomnika poszukiwany przez policję
Policjanci z Wydziału Kryminalnego cieszyńskiej komendy zwracają się z apelem do wszystkich osób, które w dniu 31 października 2020 r. w godzinach 18.30- 20.30 poruszały się ul. Katowicką w Pogwizdowie oraz ul. Hażlaską w Brzezówce, z prośbą o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji Cieszynie tel. 47 85 732 00 lub najbliższą jednostką policji, ewentualnie kontakt email [email protected]


Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w nocy z soboty 31 października na niedzielę 1 listopada 2020 r. Sołtys wsi Brzezówka poinformował wójta gminy Hażlach Grzegorza Sikorskiego o zdewastowaniu Pomnika Dzieci Nienarodzonych, który informację o zdarzeniu przekazał policjantom Zebrzydowic. Nieznany sprawca oblał monument czarną farbą doprowadzając do trwałego uszkodzenia pomnika. Sprawą natychmiast zajęli się policjanci z Zebrzydowic oraz funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego cieszyńskiej policji. Zabezpieczyli ujawniony materiał dowodowy i nadal pracują nad ustaleniem okoliczności zdarzenia oraz sprawcy tego karygodnego czynu.

- Zwracamy się z apelem i prośbą o kontakt do wszystkich osób, które w dniu 31 października w godz. 18.30- 20.30 poruszały się ul. Katowicką w Pogwizdowie oraz ul. Haźlaską w Brzezówce. Kontaktować można się osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 47 85 732 00 lub nr alarmowym 112. Można też skorzystać z formy kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej pisząc na adres email [email protected] Wszystkim osobom informującym w tej sprawie gwarantujemy anonimowość.
Nawet najdrobniejszy szczegół w tej sprawie może doprowadzić do szybkiego zatrzymania sprawcy tego przestępstwa. Razem możemy więcej!

- apelują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ciszynie.

źródło: KPP Cieszyn

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy