Świadkowie poszukiwani!

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 06.10.2021 14:38,
Publikujemy dwa komunikaty bielskiej policji.
Świadkowie poszukiwani!

Policjanci z Referatu do spraw Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej poszukują świadków uszkodzenia przewodu światłowodowego, do którego doszło w dniu 28 września 2020 roku w godzinach między 10:00 a 10:30 na skrzyżowaniu ulic Szerokiej i Ustronie w Bielsku-Białej.

Zdarzenie miało miejsce w dniu 28 września 2021 roku pomiędzy godziną 10:00 a 10:30 w Bielsku-Białej na skrzyżowaniu ulic Szerokiej i Ustronie. Nieustalony kierujący, poruszający się samochodem ciężarowym doprowadził do uszkodzenia przewodu światłowodowego zawieszonego nad jezdnią, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.
Osoby posiadające informacje na temat powyższego proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Referatem ds. Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej ul. Wapienna 45, telefon 47 857 12 63.

Funkcjonariusze z Referatu do spraw Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej poszukują świadków uszkodzenia samochodu marki Volvo w dniu 23 sierpnia 2021 roku pomiędzy godziną 15:00 a 16:30 na parkingu przy ulicy Powstańców Śląskich 8 w Bielsku-Białej.

Jak ustalono w dniu 23 sierpnia 2021 roku pomiędzy godzinną 15:00 a 16:30 w Bielsku-Białej na parkingu przy ul. Powstańców Śląskich 8, w rejonie znajdującej się tam poradni zdrowia „Jedynka”, nieustalony sprawca dokonał uszkodzenia samochodu marki Volvo, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.
Osoby posiadające informacje na temat powyższego zdarzenia lub nagranie z video rejestratora, ewentualnie inne dane pozwalające ustalić świadków, dane sprawcy lub pojazdu proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Referatem ds. Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej ul. Wapienna 45, telefon 47 857 1346 lub 112.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy