Poszukiwani wandale, którzy... zadeptali ścianę

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 05.10.2021 12:35,
Bielscy drogowcy proszą mieszkańców o pomoc w ustaleniu personaliów wandali niszczących elewacje nowego przejścia podziemnego pod ul. Cieszyńską w centrum Wapienicy.
Poszukiwani wandale, którzy... zadeptali ścianę

Nowo oddana inwestycja drogowa nie oparła się chuligańskim aktom, czego dowodem są liczne ślady butów na ścianach przejścia. Od 22 września funkcjonuje w tym miejscu monitoring, a zapis z czterech kamer dostarczy zapewne obraz sylwetek sprawców. Zajmą się tym stosowne służby, ale nie wiadomo, czy posiadając jedynie obraz zamaskowanego sprawcy uda się zidentyfikować jego lub ich tożsamość.

Stąd apel wystosowany przez Miejski Zarząd Dróg do mieszkańców, którzy byli lub będą przypadkowymi świadkami tego bądź podobnych incydentów:


Jeśli obawiacie się Państwo o swoje bezpieczeństwo, przejdźcie obok nie reagując na miejscu. Zadzwońcie do straży miejskiej lub na policję z bezpiecznego miejsca. Prosimy, nie traktujcie tego jako donosicielstwa, bowiem jest wręcz odwrotnie. To tylko dbałość o wspólne dobro, na którego utrzymanie wszyscy płacimy miejskie podatki. Nie musimy dawać się z nich okradać, łożąc nasze wspólne środki na kolejne usuwanie zniszczeń. Za szkody powinni zapłacić ich sprawcy. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc i obywatelskie podejście do naszych intencji i powyższej prośby. Dbajmy razem o wspólne dobro – apeluje Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy