Wpadli poszukiwani mężczyźni, bo... nie zasłaniali twarzy

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 29.03.2021 10:02,
Policjanci z Bielska-Białej zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn.
Wpadli poszukiwani mężczyźni, bo... nie zasłaniali twarzy

Stróże prawa z bielskiej komendy patrolując w niedzielne południe centrum miasta, na ulicy Cyniarskiej zwrócili uwagę na grupę mężczyzn, którzy w miejscu, gdzie jest to nakazane, nie stosowali się do obowiązkowego zasłania ust i nosa. Maseczki przeszkadzały im w piciu alkoholu, który również konsumowali w miejscu, gdzie jest to zabronione.

Stróże prawa podjęli wobec nich interwencję. Po sprawdzeniu mężczyzn w policyjnej bazie danych okazało się, że dwóch z nich jest poszukiwanych. 57-latek był poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu w związku z toczącym się w jego sprawie postępowaniem, a jego 47-letni kompan z Bielska-Białej ukrywał się przed sądem, ponieważ miał do odbycia karę pół roku więzienia.

Wszyscy mężczyźni odpowiedzą także za popełnione wykroczenia. 47-letni bielszczanin zgodnie z poleceniem sądu trafił do zakładu karnego w Cieszynie, gdzie spędzi najbliższe 6 miesięcy.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy