Wypadek samochodowy, poszkodowaną zabrał LPR

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 12.04.2021 08:30, zdj. OSP Pewel Ślemieńska
Wypadek samochodowy, poszkodowaną zabrał LPR

W niedzielę około 14.50 dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu, do którego doszło w Pewli Ślemieńskiej. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci.

Jak wynika z ich wstępnych ustaleń, 18-letnia mieszkanka powiatu żywieckiego, kierując quadem, poza drogą publiczną, na terenie nieużytków rolnych, w pewnym momencie wjechała na nierówność terenu i doprowadziła do przewrócenia pojazdu. W wyniku zdarzenia doznała obrażeń ciała i śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego została przetransportowana do szpitala.

- Po raz kolejny apelujemy, abyśmy zawsze, bez względu na to z jakich form rekreacji korzystamy, pamiętali o bezpieczeństwie. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może kosztować nas lub inne osoby, utratę zdrowia, a nawet życia - apelują policjanci.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy