Kolejny stopień wtajemniczenia burmistrza

Region, Żywiec, Polityka, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 29.05.2019 18:38, PAN
Kolejny stopień wtajemniczenia burmistrza
Antoni Szlagor, burmistrz Żywca, ukończył właśnie studia menedżerskie MBA. Nie powinno to dziwić, wszak absolwent krakowskiej Akademii Górniczo Hutniczej i Wyższej Szkoły Pedagogicznej w tym mieście na zarządzaniu się zna. Zwłaszcza miastem i zasobami ludzkimi, bo na Żywiecczyźnie kierowany przez niego urząd i podległe mu spółki są największymi pracodawcami w regionie.

Szlagor ma swoich oponentów, pewnie nie wszystkie decyzje, jakie podjął były słuszne, ale trzy rzeczy są tu istotne. Pierwsza taka, że na swoim przykładzie pokazał, że na naukę nigdy nie jest za późno, po drugie będąc w wieku seniora pokazał, że można i warto być aktywnym, wreszcie każdemu, kto ukończył kurs, szkołę itp należy się szacunek.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy