Mają obiekt doceniany przez Bońka

Region, Bielsko-Biała, Polityka, Sport, Wiadomości, 18.08.2019 11:00, PAN
Mają obiekt doceniany przez Bońka

Polski Związek Piłki Nożnej wybrał stadion przy ul. Koralowej w Jaworzu, jako lokalizację bazy treningowej dla czterech z ośmiu drużyn które rywalizowały na stadionie w Bielsku-Białej w ramach FIFA U-20 World Cup. Wójt Gminy Jaworze odebrał podziękowanie za współpracę od Prezesa Zarządu PZPN, Zbigniewa Bońka.

Państwa zaangażowanie i wsparcie było znaczącym wkładem w organizację tego wydarzenia na najwyższym, światowym poziomie. Okazaliście w trakcie trwania Turnieju wielką pasję do piłki nożnej, która została doceniona przez FIFA oraz PZPN i Reprezentacje Narodowe biorące udział w Mistrzostwach – napisał Prezes Zbigniew Boniek.

To było pierwsze tego typu wyzwanie dla Koralowej Areny. – Dzięki tej współpracy na pewno podwyższyliśmy jakość naszego boiska, uzyskując dostęp do nowoczesnego know-how. Co więcej, umowa była odpłatna, a w ramach podziękowań otrzymaliśmy na własność od Lokalnego Komitetu Organizacyjnego Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019 dwie kosiarki – podsumował Radosław Ostałkiewicz, Wójt Gminy Jaworze.

Obiekt sportowy przy ul. Koralowej w Jaworzu służy głównie drużynie Czarnych Jaworze i miejscowi piłkarze oraz mieszkańcy korzystają z dobrodziejstwa kameralnego obiektu, który z pewnością gościć będzie w niedalekiej przyszłości inne ciekawe imprezy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy