Rok temu początek też był kiepski

Region, Bielsko-Biała, Sport, Wiadomości, 18.08.2019 08:48, PAN
Rok temu początek też był kiepski

Rekord Bielsko-Biała rozpoczął nowy sezon w I lidze kobiet, grupie południowej. Przed rokiem inaugurował sezon w Nowej Hucie i też stracił punkty. Obecnie przebudowana drużyna jest jeszcze wyraźnie nie zgrana, natomiast ma spory potencjał. Na pewno na tyle, by utrzymać się w I lidze, a to już będzie sukces, gdyż po reformie PZPN na zapleczu ekstraklasy zostaną jedynie zespoły z miejsc 2.-5. Póki co bielszczanki mają nad czym rozmyślać, bowiem w Rybniku uległy 0-2.

Graliśmy zbyt bojaźliwie, popełniliśmy zbyt proste błędy przy wyprowadzaniu piłki, aby osiągnąć korzystny rezultat – podsumował mecz trener Rekordu Marcin Trzebuniak.

ROW Rybnik – Rekord Bielsko-Biała 2:0 (2:0)

Koneczna 20, Botor 35.

Rekord: Berdys – Skolarz, Polnik (81. Chrząszcz), Kubica, Chóras (30. Cygan), Czyż, Franaszek (46. Madeja), Knysak (46. Kaim), Moskała, Mandla (65. Kożdoń), Nowacka (75. Dannheisig).

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›