Wspaniale gra na pianinie i...w tenisa

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Kultura - Rozrywka, Sport, MAGAZYN, Wiadomości, 16.08.2019 14:23, PAN
Wspaniale gra na pianinie i...w tenisa
Kabaret Hrabi znamy wszyscy. Jasne, jego największa gwiazdą jest Joanna Kołaczkowska, za to Łukasza Pietscha znamy najmniej, bo zwykle ma najmniej kwestii mówionych, za to w grupie odpowiada za akompaniament.

Na pianinie gra wybornie, osobiście wiedziałem, że całkiem nieźle gra też w piłkę, ale okazuje się, że równie dobrze, a może nawet i lepiej radzi sobie na korcie. Właśnie wygrał turniej artystów polski Beskid Cup.W finale pokonał Krzysztofa Respondka.

W deblowych zmaganiach równych sobie nie mieli Tomasz i Robert Stockinger, którzy po zaciętym pojedynku pokonali parę Robert Rozmus/Wojciech Dąbrowski. Na najniższym stopniu podium znalazł się Dariusz Kamys i Grzegorz Poloczek.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy