Maszyny zastąpią ludzi. Już od 1 września

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Gospodarka, Wiadomości, 25.07.2019 15:50, PAN
Maszyny zastąpią ludzi. Już od 1 września

Wraz z nastaniem końca wakacji, a więc od 1 września zmieni się system poboru opłat w bielskiej Strefie Płatnego Parkowania. Każdy, kto zaparkuje samochód będzie mógł i musiał skorzystać z jednego z 55 parkomatów, które w większości już są zamontowane, ale wciąż opłaty pobierają od nas parkingowi.

W większości polskich miast, zwłaszcza tych większych, parkomaty są codziennością od lat. Ułatwiają sprawę, kupujemy bilet na planowany czas postoju i umieszczamy go za przednia szybą w widocznym miejscu. Brak takowego dowodu wpłaty wiązać się będzie z koniecznością uiszczenia mandatu, który wystawi Straż Miejska, podobnie jeśli przekroczymy znacznie czas postoju.

Opłaty za postój w strefie płatnego parkowania będzie można nadal wnosić przy pomocy aplikacji mobilnych SkyCash oraz moBilet. Parkomaty będą przygotowane, by można było w nimi płacić zarówno monetami jak i bilonami. Parkomaty będą zasilane autonomicznym układem złożonym z baterii solarnej i akumulatora. Co ważne nie zmienią się ceny za minute postoju oraz nie rozszerzona zostanie Strefa Płatnego Parkowania.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy