Cel? Zdobyć wszystko, co się da

Region, Bielsko-Biała, Sport, Wiadomości, 01.08.2019 14:13, PAN
Cel? Zdobyć wszystko, co się da

Po serii zaplanowanych badań medycznych zawodnicy mistrza Polskiw futsalu pojawili się w hali, aby po intensywnej rozgrzewce rozegrać kilka „gierek”. Na tym w zasadzie zajęcia pierwszego dnia dobiegły końca. Przed drużyną sporo zajęć w ramach przygotowania fizycznego, zarówno we własnej hali, jak i na przyszłotygodniowym obozie. Wśród ćwiczących oprócz dobrze znanych kibicom twarzy pojawili się nasz nabytek Rekordu z Finlandii Jani Korpela i Kacper Burzej, który będzie trzecim bramkarzem. Klub negocjuje jeszcze z jednym zawodnikiem.

Wspomniane wyżej zgrupowanie, na które zespół wyjedzie do mazurskiej miejscowości Dadaj zakończy się pierwszym z zaplanowanych na tegoroczne lato sparingów – z Constraktem Lubawa, beniaminkiem Futsal Ekstraklasy. Po powrocie dalsza część przygotowań i gra towarzyska z wicemistrzem Słowacji – MIMEL-em Lučenec. Ostatni etap przed startem ligowego sezonu to m.in. udział w silnie obsadzonym turnieju w Bańskiej Bystrzycy, a o tym jaki był efekt przygotowań przekonamy się w meczu o Superpuchar Polski, w którym rywalem „rekordzistów” będzie Piast Gliwice. Ten mecz odbędzie się 1 września w Mysłowicach.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›