Europejskie puchary na stadionie Podbeskidzia

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 24.07.2021 17:14,
Pierwszy mecz - 29 lipca.
Europejskie puchary na stadionie Podbeskidzia

Bielsko-Biało doczekało się pierwszego meczu europejskich pucharów na stadionie przy ul. Rychlińskiego. Niestety nie będzie to jednak mecz Podbeskidzia. Swoje domowe spotkania pucharowe na naszym stadionie rozegra Raków Częstochowa. Pierwsze z nich będzie miało miejsce 29 lipca o godzinie 19.00.

Klub z Częstochowy z powodu nieodpowiedniej infrastruktury swojego obiektu zmuszony był szukać możliwości rozgrywania meczów eliminacji Ligi Konferencji Europy UEFA w innym mieście. Wybór padł właśnie na Stadion Miejski w Bielsku-Białej. Z początkiem lipca nasze miasto odwiedził delegat UEFA odpowiedzialny za kontrolę stanu technicznego i infrastrukturalnego stadionów, który bez problemu dopuścił obiekt do meczów europejskich pucharów - zarówno fazy eliminacyjnej, jak i grupowej.

Pierwszy - i miejmy nadzieję, że nie ostatni - mecz rozegrany zostanie na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej w czwartek, 29 lipca o godzinie 19.00. Przeciwnikiem Rakowa Częstochowa w rewanżowym spotkaniu fazy eliminacji Ligi Konferencji Europy UEFA będzie litewski zespół FK Suduva. Transmisję meczu zapowiedziała Telewizja Polska.

Z powodu obostrzeń pandemicznych na żywo mecz będzie mogło obejrzeć ok 7.500 kibiców. Bilety w cenie od 15 do 39 zł można kupić na oficjalnej stronie Rakowa Częstochowa.

źródło: U

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›