Już prawie wszystko jasne

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 02.02.2020 15:34, PAN
Dobiega końca faza grupowa rozgrywek o futsalowe mistrzostwo Polski kobiet.
Już prawie wszystko jasne

Dobiega końca faza grupowa rozgrywek o futsalowe mistrzostwo Polski kobiet.Po ostatniej kolejce wyjaśniły się dwie, w sumie najważniejsze, kwestie. W grupie południowej pierwsze miejsce zajął AZS UJ Kraków - obrońca mistrzowskiego tytułu. Zwycięstwo tej ekipy nad Golem Częstochowa 5-0 sprawiło, że ekipa z województwa śląskiego spada do I ligi. Na razie przedostatnie miejsce zajmuje Wierzbowianka i wszystko wskazuje na to, że to ten zespół zagra w barażach o utrzymanie.

Rekord Bielsko Biała uczynił poważny krok w kierunku awansu do ćwierćfinału mistrzostw Polski remisując z Rolnikiem Głogówek 2-2. Mecz był zacięty, emocjonujący, kto wie, czy ten punkt nie będzie na wagę zajęcia przez bielski zespół trzeciego miejsca na koniec fazy zasadniczej. A to byłby sukces Rekordu i ogromna szansa na awans do Final Four.

Rekord Bielsko-Biała – Rolnik Biedrzychowice/Głogówek 2:2 (1:0)

Moskała 9, Kasperska 28 (sam.) - Duda 24, Kasperska 31.

Rekord: Majewska (Ciupa) – Knysak, Moskała, Skolarz, Czyż, Chóras, Franaszek, Nowacka, Mandla, Cygan, Polnik, Kaim


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›