Lodowisko zamknięte, bez atrakcji w ferie

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 28.12.2020 09:59,
.
Lodowisko zamknięte, bez atrakcji w ferie

Bielsko Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji poinformował, że akcja Zima w mieście na sportowo 2021 zaplanowana na dni 4-17 stycznia 2021 r. zostaje odwołana na mocy wydanego Rozporządzenia Rady Ministrów dotyczącego obostrzeń z powodu pandemii COVID19, które obowiązują od 28 grudnia 2020 r. do 17 stycznia 2021 r. Z tych samych powodów zamknięte zostało lodowisko w Parku Słowackiego.

Jednocześnie Bielsko Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji prosi o śledzenia aktualności na stronie internetowej http://www.bbosir.bielsko.pl/d/start oraz na Facebooku BBOSiR-u https://www.facebook.com/bbosir, gdzie będzie informować o organizowaniu wydarzeń sportowych w roku 2021.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›