Podbeskidzie zmienia trenera

Region, Bielsko-Biała, Sport, Wiadomości, 15.12.2020 14:54, fot. Jakub Ziemianin/Podbeskidzie Bielsko-Biała
Słaba dyspozycja zespołu TS Podbeskidzie Bielsko-Biała w rozgrywkach ekstraklasy spowodowała rozwiązanie przez władze klubu umowy z dotychczasowym trenerem Krzysztofem Brede. Górale po 13 kolejkach zdołali zdobyć jedynie 9 punktów i zajmują obecnie ostatnie miejsce w tabeli.
Podbeskidzie zmienia trenera

Krzysztof Brede został trenerem Podbeskidzia w czerwcu 2018 roku i prowadził zespół przez trzy sezony. W pierwszym Górale zdołali zająć 6. miejsce w Fortuna 1. Lidze. Drugi sezon trenera był już bardzo udany, bo zespół, po czterech latach, uzyskał tak upragniony przez kibiców ponowny awans do PKO BP Ekstraklasy.

Niestety, poziom gry i wyniki Podbeskidzia na najwyższym poziomie rozgrywek rozczarowują. Wystarczy powiedzieć, że w ostatnich trzech ligowych spotkaniach – pomijając rozgrywki pucharowe - zawodnicy z Bielska-Białej stracili aż 11 bramek, nie strzelając ani jednej. Dlatego ostatnia pozycja w tabeli ekstraklasy nie dziwi.

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała pod wodzą Krzysztofa Brede rozegrało 86 meczy. Ich bilans to 36 zwycięstw, 20 remisów i 30 porażek.

W najbliższym meczu z Wisłą Płock zespół poprowadzi dotychczasowy II trener Hubert Kościukiewicz.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›