Pokazali, że siatkówką można się bawić

Region, Bielsko-Biała, Sport, Wiadomości, 21.11.2019 08:16, PAN
Siatkarze BBTS Bielsko-Biała awansowali dziś do III rundy Pucharu Polski.
Pokazali, że siatkówką można się bawić

Siatkarze BBTS Bielsko-Biala awansowali dziś do III rundy Pucharu Polski. Pokonali na wyjeździe LUK Politechnikę Lublin 3-0 (25-21, 25-22, 25-22).

Wynik wskazuje na zaciętą walkę w każdym secie, jednak tak nie było. Bielszczanie dominowali niepodzielnie, bawili się w siatkówkę, stąd rywal zdobył więcej punktów
niż na to zasłużył. W BBTS zmieniły się dwie rzeczy, po pierwsze trener, po drugie do gry wrócił po kontuzji Oleg Krikun. Gdy popatrzymy wstecz, to odkąd tych dwóch panów pracuje dla BBTS, to zespół ten kompletuje zwycięstwa.

Kibice siatkówki z Bielska-Białej nie będą mieli teraz prawa się nudzić. W sobotę konfrontacja ligowa z zespole MCKiS Jaworzno, a kolejną środę pucharowe starcie III rundy z Norwidem Częstochowa.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›