Reprezentantki pokazały klasę

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 06.09.2020 10:20, PAN
Futbolistki bielskiego Rekordu odniosły kolejne zwycięstwo w I lidze i w tabeli zajmują pozycję wicelidera
Reprezentantki pokazały klasę

Dla obu drużyn było to pierwsze starcie o punkty w historii. Polonia zaprezentowała się solidnie, zapewne utrzyma się na zapleczu ekstraklasy, a jednak Rekord był ekipą zdecydowanie lepszą. Gospodynie bardzo szybko mogły objąć prowadzenie, ale piłka po strzałach Chóras i Moskały nie chciała za nic w świecie wpaść do bramki. W końcu futsalowa reprezentantka kraju Magdalena Knysak uderzyła z dystansu i bramkarka Polonii musiała sięgnąć do siatki. Przyjezdne dostały jeszcze bramkę "do szatni" po kontrze wykończonej przez inną halową kadrowiczkę Katarzynę Włodarczyk. Więcej bramek w tych zawodach nie padło, a mogło, tyle że znakomicie dysponowana była rezerwowa bramkarka Polonii. Za tydzień czeka Rekord wyjazd do beniaminka z Jelnej.

Rekord Bielsko-Biała – Polonia Środa Wielkopolska 2:0 (2:0)

Knysak 14, Włodarczyk 45.

Rekord: Majewska – Skolarz, Polnik, Pietrzyk (90.Zdan), Gąsiorek (46 Palichleb), Nowacka (68 Rosak), Knysak, Włodarczyk, Madeja, Moskała (90 Waliczek), Chóras (68 Nowak).

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›