Utrudnienia nad jeziorem. W niedzielę półmaraton

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 31.03.2022 11:26,
W najbliższą niedzielę (3 kwietnia br.) odbędzie się 22 PKO Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego.
Utrudnienia nad jeziorem. W niedzielę półmaraton

Już w najbliższą niedzielę, tj. 3 kwietnia 2022 roku odbędzie się 22 PKO Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego. Impreza rozpocznie się o godz. 10.00 i ma potrwać do godz. 14.00. W związku z powyższym kierujący samochodami już od godz. 9.30 napotkają utrudnienia w ruchu na trasie wokół Jeziora Żywieckiego.

Trasa biegu: Żywiec Rynek – ul. Sienkiewicza – ul. Żeromskiego – Al. Wolności – Rondo Śródmieście – przeprawa mostowa – Rondo Wesoła –ul. Wesoła – Zarzecze ul. Beskidzka – Mała Tresna – Zapora – Tresna – Oczków – Żywiec Zadziele –ul. Krakowska – ul. Sienkiewicza – Żywiec Rynek.

Informujemy, że bieg przeprowadzony zostanie przy ograniczonym ruchu drogowym. Za wyjątkiem odcinka obejmującego drogę od Zapory w Tresnej, aż do ulicy Sienkiewicza (Rynek), gdzie ruch będzie całkowicie zamknięty. Dla osób jadących w tym kierunku policjanci wyznaczyli objazdy.

- Apelujemy do wszystkich kierowców o stosowanie się do znaków drogowych i poleceń policjantów kierujących ruchem, a także zachowanie szczególnej ostrożności w czasie przejazdu po trasie biegu - apelują policjanci.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›