Zapowiadają się niezwykłe emocje

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 07.06.2019 08:30, PAN
Zapowiadają się niezwykłe emocje
To wprawdzie tylko IV liga, a więc piąty szczebel rozgrywkowy w Polsce, ale teraz uwaga futbolowych fanów skupiać się będzie właśnie na tych rozgrywkach. Dlaczego?

Otóż w najbliższy weekend rozegrana zostanie ostatnia kolejka w śląskiej grupie drugiej, gdzie o pierwsze miejsce rywalizują LKS Czaniec i Drzewiarz Jasienica.

Na razie LKS ma dwa punkty przewagi w tabeli, ale czeka go trudny wyjazdowy mecz w Radziechowym Wieprzu, zaś Drzewiarz udaje się na mecz do Czechowic-Dziedzic. To jednak nie koniec emocji, ten zespół, który zajmie I miejsce nie awansuje bezpośrednio do III ligi, czeka go bowiem barażowy dwumecz 15 i 19 czerwca z mistrzem grupy I. Została nim odradzająca się Polonia Bytom, a więc klub, który niedawno grał w ekstraklasie. Na awansie zależy zwłaszcza ekipie z Czańca, bowiem klub w tym roku świętuje jubileusz 70-lecia i wiadomo, o jakim prezencie najbardziej marzy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›