Kolejne utrudnienia na remontowanej bielskiej drodze

Region, Bielsko-Biała, Gospodarka, Wiadomości, 01.06.2019 14:00,
Ważna informacja dla mieszkańców.
Kolejne utrudnienia na remontowanej bielskiej drodze

Miejski Zarząd Dróg z Bielsko-Białej, że 3 czerwca 2019 r. zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na czas przebudowy ul. Cieszyńskiej, od skrzyżowania z ul. Stanisława Skrzydlewskiego do Ronda Niemena (skrzyżowanie ulic: Cieszyńska, Stawowa i Szarotki).

Wyłączony z ruchu zostanie cały ww. odcinek. Utrzymany zostanie jedynie dojazd do posesji prywatnych. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Stawową, Spółdzielców, Czesława Tańskiego oraz Stanisława Skrzydlewskiego.

Na odcinku robót, ruch pieszy prowadzony będzie istniejącymi chodnikami na terenie osiedli. Autobusy jadące objazdem będą korzystać z istniejących przystanków na ul. Stawowej i ul. Spółdzielców.

A tak wygląda aktualny stan prac na Cieszyńskiej na nagraniu przygotowanym przez Miejski Zarząd Dróg.

źródło: MZD Bielsk-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy