Ostatnie dni na składanie wniosków o dofinansowanie

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 20.04.2022 10:10, foto: pixabay
Jeszcze tylko trzy dni zostały do końca naboru wniosków na dotacje na kolektory słoneczne i pompy ciepła wody użytkowej dla mieszkańców Bielska-Białej.
Ostatnie dni na składanie wniosków o dofinansowanie

Nabór zostanie zamknięty 21 kwietnia o godzinie 18.00. Dostępnych jest 17 sztuk kolektorów słonecznych i 154 sztuki pomp ciepła do ciepłej wody użytkowej.

Kwoty dotacji, regulamin naboru oraz niezbędne informacje, a także formularz deklaracji udziału - do pobrania i wydrukowania - dostępne są pod adresem https://oze.bielsko-biala.pl/aktualnosci/21-marca-rusza-nabor-uzupelniajacy-do-projektu-oze.

Nabór w imieniu miasta Bielska-Białej prowadzi operator projektu Doradztwo i Usługi Sp. z o.o. Deklaracje udziału należy składać w formie papierowej w Biurze Obsługi Klienta (BOK) przy al. Armii Krajowej 220, pawilon pierwszy, lokal 111 (na terenie ZIAD).

Do końca naboru Biuro Obsługi Klienta będzie czynne 19 kwietnia w godzinach 12.00-18.00, 20 kwietnia w godzinach 8.00-14.00 i 21 kwietnia - w godzinach 12.00-18.00.

W tematach dotyczących naboru oraz projektu można kontaktować się przez specjalnie uruchomioną przez operatora projektu infolinię – 12 444 60 03.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy