Dwa bielskie lokale trafiły na listę Poland 100 Best Restaurants 2019

Region, Bielsko-Biała, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 14.11.2019 20:00, ap, foto: Poland 100 Best Restaurants
Znamy laureatów tegorocznej edycji prestiżowego rankingu Poland 100 Best Restaurants. W setce najlepszych lokali w kraju znalazły się dwie restauracje z Bielska-Białej. Które?
Dwa bielskie lokale trafiły na listę Poland 100 Best Restaurants 2019
Setka najlepszych

Twórcom listy Poland 100 Best Restaurants zależy na promowaniu miejsc tworzonych z pasją, przy zachowaniu najwyższej jakości.W tym roku przeszkoleni, anonimowi inspektorzy odwiedzili i ocenili 845 restauracji.

Wszystkie odwiedzane lokale oceniane są za pomocą kwestionariusza składającego się ze stu podpunktów. Punkty przyznawane są za jakość i świeżość produktów, harmonijność menu, walory smakowe serwowanych dań, profesjonalizm i jakość obsługi, komfort i atmosferę pobytu oraz otoczenie i wnętrze restauracji.

Restauracje i karczmy w głównej mierze są oceniane przez konsumentów dzięki temu, jak przyznają organizatorzy „ocena jest bardziej obiektywna i wiarygodna niż recenzja jednego lub garstki krytyków kulinarnych".

Nagroda Najlepszej Restauracji w Polsce 2019 pryznana została Platter By Karol Okrasa z Warszawy. Pozostałe miejsca otrzymały wyróżnienia: „3 Widelce+”, „3 Widelce”, „2 Widelce” oraz „1 Widelec”.

Lokale z Bielska nagrodzone

Na prestiżowej liście stu najlepszych restauracji znalazły się dwa lokale z Bielska-Białej. Są to restauracje: Dworek New Restaurant (2 widelce) i Gallo Nero (również 2 widelce).

Gratulujemy!


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy