Laskowski dobrze gra, ale jak śpiewa!

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Sport, MAGAZYN, Wiadomości, 28.07.2020 14:10, PAN
Filip Laskowski to młodzieżowy zawodnik Podbeskidzia. Tuż przed zakończeniem rozgrywek pokazał się również z innej strony. Okazało się, że pasję do piłki nożnej dzieli z zainteresowaniem muzyką i stworzył hip-hopową piosenkę o Podbeskidziu "Ponad nami tylko góry".
Laskowski dobrze gra, ale jak śpiewa!
- Interesuję się muzyką od dawna i zawsze chciałem spróbować swoich sił w studiu nagrań. Teraz się to udało i jestem zadowolony z efektu. Gdy koledzy z drużyny dowiedzieli się, że tworzę muzykę, bardzo nalegali żebym napisał coś o zespole. Teraz ta piosenka towarzyszy nam w szatni i pewnie zostanie z nami na długo. Cieszę się, że udało się w tekście oddać atmosferę panującą w drużynie - mówi Filip Laskowski, ale zastrzega - O karierze muzycznej na razie nie myślę, skupiam się na piłce, bo to sport jest dla mnie najważniejszy.

Laskowski napisał tekst, w studiu pomógł mu producent Łukasz Kowaluk, a wideo do utworu nagrał i zmontował Paweł Szaliński. W realizacji teledysku wzięła udział cała drużyna Podbeskidzia. Oficjalną premierę teledysk miał podczas fety z okazji awansu Podbeskidzia do Ekstraklasy 25 lipca, od wczoraj można oglądać je również na kanale Youtube.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy