Ratusz w barwach Podbeskidzia a po meczu wielka feta

Region, Bielsko-Biała, Sport, Wiadomości, 25.07.2020 17:55, PG
W sobotę (25.07.) wieczorem odbędzie się wielka feta z okazji awansu Podbeskidzia do Ekstraklasy.
Ratusz w barwach Podbeskidzia a po meczu wielka feta

Przez trzy - dni od 24 do 26 lipca br. - bielski Ratusz po zmroku będzie podświetlony. Iluminacja na budynku Urzędu Miejskiego pojawi się z okazji awansu drużyny piłkarskiej TS Podbeskidzie do Ekstraklasy.

Pierwsze rozświetlenie nastąpiło 24 lipca około godz. 21.00-21.15. Z trzech stron Ratusza można zobaczyć barwy drużyny: czerwoną, białą i niebieską. Ponadto na elewacji wyświetlony jest ogromny logotyp klubu.

Mieniący się kolorami Ratusz to atrakcja nie tylko dla fanów naszej drużyny piłkarskiej, ale i dla wszystkich bielszczan, nawet tych, którzy nie są zainteresowani futbolem. Awans do najwyższej ligi rozgrywkowej drużyny z Bielska-Białej oznacza szeroki oddźwięk medialny, w tym transmisje telewizyjne na żywo. Przy tej okazji szeroka rzesza odbiorców będzie miała okazję zetknąć się z informacjami o naszym pięknym mieście.

25 lipca na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej po zakończonym meczu odbędzie się uroczysta feta z okazji awansu Podbeskidzia do Ekstraklasy.

foto: facebook Jarosław Klimaszewski, źródło: UM w Bielsku - Białej


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›