Mistrzostwa Polski w... biegu na skocznię. Zapisało się już ponad 1,3 tys. osób

Region, Bielsko-Biała, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 31.05.2019 14:10, red
Nietypowe zawody, chętnych nie brakuje.
Mistrzostwa Polski w... biegu na skocznię. Zapisało się już ponad 1,3 tys. osób
W sobotnie popołudnie po raz kolejny odbędą się Mistrzostwa Polski w biegu na skocznię im. Adama Małysza w Wiśle. Chętnych nie brakuje - zapisało się już ponad 13000 osób.

- Czeka tu na Was tylko jedna przeszkoda ale za to jaka! Dystans 250m pod kątem 35 stopni! Kto w tym roku zdobędzie miano króla i królowej skoczni? Nie wahaj się i sam zgarnij ten tytuł! Meta ulokowana jest na szczycie. Gwarantujemy, że wiatr nie będzie wpływał na przebieg rywalizacji. Ale kto wie. W razie czego, będą dwie serie 3:). Dodatkowo dla wszystkich wojowników, którzy pragną zdobyć wiślański Monolit Barbarian Hill to kolejny krok do zdobycia tego wyjątkowego odznaczenia. Już teraz zapisz się na wszystkie 3 formuły i zgarnij swoją pamiątkową statuetkę! - informują organizatorzy.

Zapisy na stronie: www.barbarianrace.pl

Tak było w w poprzednich latach.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy