Największy Park Rozrywki w Polsce - Energylandia w Zatorze - ponownie otwarty zostanie 6 czerwca

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 27.05.2020 19:58,
Sezon w Energylandi ma potrwać do 10 stycznia 2021 roku.
Największy Park Rozrywki w Polsce - Energylandia w Zatorze - ponownie otwarty zostanie 6 czerwca
Z ponad dwumiesięcznym poślizgiem spowodowanym pandemią koronawirusa, ale sezon w Energylandii w końcu ruszy. Pierwsi goście będą mogli przekroczyć bramy Energylandii 6 czerwca.

Zespół ekspertów z Energylandii opracował szereg procedur, które zapewnią bezpieczeństwo sanitarne i komfort rozrywki dla Gości oraz pracowników.


- Przede wszystkim będziemy realizowali wszelkie zalecenia. Zabawa w Energylandii będzie odbywała się na wolnym powietrzu, wejścia dla pracowników i Gości zostały wyposażone w nowoczesne systemy kamer termowizyjnych, wprowadziliśmy dwumetrowe odstępy w kolejkach do atrakcji oraz kas, a posiłki w restauracjach i kawiarniach nasi Goście będą mogli zamówić przez specjalną aplikację. Bilety będą dostępne w sprzedaży online wraz z rezerwacją terminu, a te już kupione trzeba będzie zarezerwować. Wierzymy, że dzięki opracowanym przez nas procedurom i wdrożeniu wszelkich zaleceń będziemy mogli zapewnić Gościom najwyższe standardy bezpieczeństwa - mówi Kris Kojder, rzecznik prasowy Energylandii.


Park Rozrywki w Zatorze wprowadził też własne restrykcyjne procedury dezynfekcji i bezpieczeństwa.

Na terenie obiektu przygotowano ponad 300 stacji do dezynfekcji dłoni, po zamknięciu cały Park będą odkażały specjalistyczne drony, powołana została grupa zajmująca się dezynfekcją powierzchni użytkowanych, wszyscy pracownicy zostali wyposażeni w niezbędne środki higieny. Oznaczone zostały odstępy do kas i atrakcji. W punktach obsługi zainstalowano szyby z pleksiglasu.

- Wszystko po to, by zapewnić jeszcze większy komfort i bezpieczeństwo dla odwiedzających Energylandię gości - dodaje Kris Kojder.


Bilety do Energylandii od teraz będą limitowane. Od czwartku 28 maja w ramach specjalnej promocji będzie można zarezerwować bilety na wybraną datę z gwarancją wejście na obiekt. Osoby, które już zakupiły bilety wcześniej będą musiały je zarezerwować poprzez platformę internetową. Cały proces dostępny będzie na stronieticket.energylandia.pl

Zimowa odsłona

Sezon w Energylandi ma potrwać do 10 stycznia 2021 roku. Od 28 listopada 2020 do 10 stycznia 2021 Park rozświetlą miliony lampek, by wkroczyć w czas Winter Kingdom! - Będzie to zimowa odsłona Energylandii pełna świątecznej magii pachnącej piernikami. Wszystkie atrakcje będą działać standardowo, jednak by zapewnić prawdziwie zimowy klimat pojawi się wiele niespodzianek. Wśród zimowych zabaw znaleźć będzie można: lodowisko, skutery śnieżne, świąteczne warsztaty, wioskę Mikołaja oraz jarmark Bożonarodzeniowy - informuje Kris Kojder.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy